Salu kooli heategevuslikud jõulukaardid

Saabumas on aasta kõige imelisem aeg! Rõõmu, naeru ja imede aeg. Salu koolis on meil au õpetada erivajadustega õpilasi ning võime kinnitada – iga uus päev nende elust on väike ime.Sest meie õpilased on ühed julgemad ja vastupidavamad inimesed, keda kunagi kohata võiksite. Nad seisavad pidevalt silmitsi katsumustega, mille peale meist enamik alla annaks.
Kuid meie kooli õpilased ei anna kunagi alla ning ületavad vapralt mistahes takistusi. Meie kooli lapsi teevad õnnelikuks lihtsad asjad – kallistused, naer ja natukene maiustusi. Ja seda kõike jagub meil küllaga 🙂.

Kuid sel aastal palume sinu abi ühe tõelise jõuluime kordasaatmiseks ning rajada õpilastele uus mängu-ja treeninguala – koht, kus nad saavad mängida, lustida ja liikumisest rõõmu tunda.

Hea sõber, ulata sinagi meile abikäsi ja pane oma selleaastased pühadesoovid teele Salu kooli heategevuslike jõulukaartide abil. Nii aitad meid lähemale saabuva pühadeaja eriliseks muutmisele ja ammuse unistuse teokssaamisele. Jõulukaardid on kahepoolsed, mõõtudega 10 x 15cm.